MamaPracujeZdalnie 

to webinary, wyzwania i szkolenia, dzięki którym zadbasz o siebie, odzyskasz  wewnętrzny spokój, równowagę

i radość z pracy z domu!

 
ALINA_GWOZDZIEWICZ_0136-removebg.png

Cześć, mam na imię Alina i mam dość!!

(wiem, że na tym zdjęciu nie widać, ale jednak..;)

 

Mam po dziurki w nosie patrzenia bezczynnie jak świetne babki zajeżdżają się próbując ogarnąć wszystko same, tracą zdrowie, radość życia

A zewsząd tylko dobre rady cioci Jadzi, która sama wychowała piątkę dzieci za komuny, więc wie jak to jest.. Albo celebrytki SlowLife115, która powie Ci jak żyć, bo sama ma do pomocy mamę, ciocię, babcię i 4 opiekunki i codziennie ćwiczy z dzieciaczkiem 2 godziny i w międzyczasie trzaska sweetfocie na instagrama..
 

Założyłam tę stronę, fanpejdż na FB, nagrałam kurs online  i co 2 miesiące uruchamiam Grupę Mastermind,  a co miesiąc DARMOWE WYZWANIE DLA MAM, żeby pomagać mamom takim jak ja - normalnym babkom, które czują, że życie chyba jednak nie powinno wyglądać jak ten codzienny kołowrotek, w którym biegają nie wiedząc jak się nazywają ani kiedy ostatnio zadbały o siebie.. ani co to w ogóle znaczy i po co to robić..

 

A robienie tego to podstawa. Bo jeśli nie znamy własnych potrzeb, nie zadbamy o nie i nie "napełnimy" sobie tego kubeczka, z którego codziennie nalewamy wszystkim dookoła, to szybko skończymy w szpitalu albo w wariatkowie. tak czy siak kiepsko.

Dlatego w moim kursie online znajdziesz wszystko, czego się nauczyłam i co wykorzystuję u mnie i u moich klientek, żeby osaczyć życie, zdrowie i dzieci na zdalnej:)

Więcej o mnie i dlaczego to robię znajdziesz TUTAJ

Nie zjadłam wszystkich rozumów (mam nadzieję,!), nie jestem cudotwórcą i nie mam recepty na wszystko. Ale mam za sobą 10 lat pracy zdalnej w różnych konfiguracjach i 13 lat samodzielnego wychowywania dzieciaka z ADHD i ZA w mieście, w którym nie mam rodziny. Mam też doświadczenie managerskie, jestem dietetykiem i trenerem i posiadaczką nieciekawej choroby autoimmunologicznej, którą sama zdiagnozowałam i leczę.. więc od paru ścian się odbiłam;) 

I mam coś jeszcze - niesamowite szczęście do ludzi i talent do łączenia ich ze sobą i wydobywanie tego co w nich najpiękniejsze:)

 

Nie mogę Ci obiecać, że od lektury mich tekstów albo w ciągu 8 tygodni udziału w Grupie Mastermind nagle ozdrowiejesz, mąż zacznie pomagać w domu, a dzieci zaczną chodzić jak w zegarku, ale mogę Cię nauczyć narzędzi, taktyk, które sprawdziły się u mnie i wielu innych osób i przede wszystkim - pomóc Ci poczuć, co dla Ciebie dobre i spójne z Tobą na tej drodze:) Dam Ci wiedzę, która pomoże Ci się zorganizować, zadbać o siebie, odstresować się, pracować produktywniej i generalnie LEPIEJ ŻYĆ:)

Witaj w mojej zakręconej ekipie!!

Alina Gwoździewicz

Health & Wellbeing Coach

Corporate Wellness Club Founder

   Jeżeli:   

- Musisz pracować z domu, a praca zdalna nie jest tym, co tygrysy lubią najbardziej;

 

- Z domowego biura prowadzisz swoją firmę i zastanawiasz się jak się zorganizować, skoncentrować i nie zwariować;

- Ciężko Ci się zmotywować do zmiany i potrzebujesz systematycznego wsparcia, żeby wdrożyć się w nowy tryb pracy;

- Twój dom nagle stał się poligonem doświadczalnym wybuchowego połączenia Home Office i Home Schooling;

- Potrzebujesz wsparcia moralnego i kilku sprawdzonych ćwiczeń i patentów na:

  • przekierowanie uważności na siebie,

  • zadbanie o siebie

  • odreagowanie frustracji

  • wsparcie zdrowia swojego i całej rodziny

  • koncentrację w warunkach bojowych (dzieci, rozpraszacze, psy, koty, lub wręcz przeciwnie głucha cisza i wzywająca Cię ku sobie kombinacja lodówki z Netflixem);

- Brakuje Ci narzędzi do pracy w trybie online, ciężko Ci nawiązać kontakt z resztą zespołu lub zdalnie zarządzać firmą czy projektami;

- Przeżywasz obecnie inne trudności związane z wdrożeniem się w tryb pracy zdalnej;

Jesteś we właściwym miejscu!

Zobacz, co dziewczyny piszą o moich wydarzeniach i kursach :)

 

Pracuj z domu bez stresu i odnoś sukcesy,

dbając jednocześnie o siebie i potrzeby Twojej Rodziny!

    Kontakt    

MamaPracujeZdalnie.pl

 

mamapracujezdalnie@gmail.com

Tel: 512.756.447

© 2020 by MamaPracujeZdalnie. Proudly created with Wix.com

REGULAMIN I POLITYKA PRYWATNOŚCI

Mama Pracuje Zdalnie, Mama na Home Office, Mama pracuje z domu

  • LinkedIn - Czarny Krąg