ALINA GWOZDZIEWICZ_0104.jpg

Cześć, mam na imię Alina!

 

Jestem coachem zdrowia i dobrego samopoczucia i trenerem biznesowym. Na co dzień prowadzę w firmach szkolenia z budowania odporności na stres, uważnego przywództwa i zagadnień związanych z pracą zdalną. Mam doświadczenie w zarządzaniu zespołami (od logistyki poprzez obsługę klienta, po marketing) i międzynarodowymi projektami.

Od 10 lat przymusowe HO/praca zdalna jest moją codziennością.

 

Z tego 8 lat przepracowałam w korporacji, średnio co drugi tydzień opiekując się sama chorym dzieckiem (wtedy jeszcze małym, teraz nastolatkiem ze zdiagnozowanym już ZA i ADHD) i pracując jednocześnie z domu. Często mówię, że żyłam w więzieniu (które trochę sama zbudowałam, stawiając sobie zbyt wysoko poprzeczkę) i to na zboczu wulkanu. Przeżyłam, choć wymagało to wiele wysiłku (ale przy okazji niesamowicie dużo się nauczyłam;)) . I wiesz co? Ty też przeżyjesz:)

 

Do tej pory HO było niejako przywilejem i opcją, której jestem największą orędowniczką, bo gdyby nie możliwość pracy z domu, to w ogóle nie mogłabym pracować. Teraz sytuacja trochę się skomplikowała - wiele osób będzie zmuszonych pracować zdalnie. Dlatego codziennie wspieram je i dzielę się wiedzą i doświadczeniem na Linkedinie i Facebooku pod hashtagami 

#WorkLifeBalanceNaHO i #MamaPracujeZdalnie. Stworzyłam też kompletny kurs online dla mam pracujących zdalnie i prowadzę dla nich regularne Grupy Mastermind #MasterMum , żeby dzielić się dobrą karmą!

Mam nadzieję, że do mnie dołączysz!

Alina Gwoździewicz

Health & Wellbeing Coach

Founder of  CorporateWellness.Club

Founder of MamaPracujeZdalnie.pl

© 2020 by MamaPracujeZdalnie. Proudly created with Wix.com

REGULAMIN I POLITYKA PRYWATNOŚCI

Mama Pracuje Zdalnie, Mama na Home Office, Mama pracuje z domu

  • LinkedIn - Czarny Krąg