Jak będąc mamą pracować z domu i przeżyć? 

Dołącz bezpłatnie i poznaj sprawdzone sposoby na to jak się zorganizować, skoncentrować i nie zwariować!

Już w poniedziałek  22.06 o 20.30 dowiesz się jak:

  • zorganizować siebie, swoją rodzinę i swoje miejsce pracy w warunkach domowych - podzielę się z Tobą swoimi wnioskami samodzielnej mamy od 10 lat pracującej zdalnie (w korporacji + we własnej firmie)

  • używać darmowych narzędzi online do ułatwienia sobie pracy

  • dbać o siebie i zwiększyć swoją produktywność i koncentrację wykorzystując proste triki oparte na najnowszych odkryciach neurobiologii

Nie wiesz czy ten webinar jest dla Ciebie?

Uczestniczki dzielą się wrażeniami!

Ania,

właścicielka firmy

mama 2 synów

Alina! Wielkie dzięki za możliwość udziału w webinarze o tym, jak sobie poradzić na HO. Od 7 lat pracuję w takim trybie, do tego godząc pracę zawodową z obowiązkami podwójnej matki. Sytuacja w ostatnich tygodniach dodatkowo się skomplikowała, na całym świecie, co dokłada swoją cegiełkę. Łatwo zgubić się każdego dnia w swoim własnym domu - i głowie... Porady zawarte w webinarze pomogły mi uporządkować codzienność, co mam nadzieję przełoży się również na relacje ze starszym synem oraz na mój własny spokój i efektywność. Czekam na kolejną dawkę porad i pozytywnych emocji!

Gosia

psycholog,

mama dwójki dzieci

Alina, dzięki za Twój webinar.

Tak jak sama zapowiedziałaś, to były podstawy home office, ale uświadomiły mi, jak wiele rzeczy sobie odpuszczam - ścielenie łóżka, ruch, śniadanie, pomyślałam, że tymi drobiazgami sabotuję swoją pracę i energię. I że w związku z koronawirusem mam długi, niekończący się weekend bo lubię poleżeć, lubię wypić kawę w łóżku. A propos umawiania się na pracę z rodziną, zupełnie nowe było dla mnie ustalenie, na co będę reagować, na co nie będę reagować, to mnie rozbawiło, ale też zastanowiło, biorę to sobie do serca. Kupuję kurs i jestem bardzo ciekawa reszty.

Ania,

wykładowca 

akademicki

Bardzo dziękuję za webinar - był ciekawy, zbiera wszystko, co niby wiemy, ale nie wiedzieć czemu nie stosujemy. Czuję się pozytywnie doenergetyzowana i zmotywowana, żeby wcielić różne zmiany w swoje życie!

© 2020 by MamaPracujeZdalnie. Proudly created with Wix.com

REGULAMIN I POLITYKA PRYWATNOŚCI

Mama Pracuje Zdalnie, Mama na Home Office, Mama pracuje z domu

  • LinkedIn - Czarny Krąg