Jak zorganizować pracę zdalną i dbać o siebie będąc mamą? 

##ZAPISY na bezpłatne 5-dniowe wyzwanie JUŻ OTWARTE!##

Codziennie Przez 5 Dni Daj Mi 30 Minut Swojego Czasu, a Pokażę Ci Jak Wreszcie Sensownie Zabrać Się Do Organizowania Swojej Pracy Zdalnej Jednocześnie Dbając o Swoje Potrzeby -Bez  Wyrzutów Sumienia, Prokrastynacji i Rwania Włosów z Głowy!

To jest wyzwanie NA ŻYWO! Codziennie będę wspierać Cię w grupie na FB!

Ruszamy w poniedziałek  5 października!

Co Cię czeka?

  • Zamknięta grupa na FB, a w niej codziennie:

    • Film z zadaniem na dany dzień​

    • Plik do pobrania, który pomoże Ci zrealizować zadanie

    • Wieczorem "Wino z Aliną" - live, gdzie odpowiem na wszystkie pytania i będziemy mogły razem wychillować!

  • Bot na messengerze dzięki któremu codziennie dostaniesz powiadomienia o zadaniach 

  • Grupa świetnych dziewczyn, które jadą na tym samym wózku, z którymi będziemy się nawzajem wspierać, żartować i wymieniać doświadczeniami!!

Do początku wyzwania zostało:

Nie wiesz czy chcesz spędzić ze mną tych 5 dni?

Przeczytaj co piszą uczestniczki moich wydarzeń!

Jeżeli uważasz że Work-life balance to bzdura, to jesteś w dobrym miejscu:) Ja szczerze mówiąc też. Bo  jestem zdania, że żyjemy w czasach work-life INTEGRATION.

 

Jeżeli organizując swoją pracę, szczególnie zdalną, nie weźmiesz pod uwagę dzieci, domu i SWOICH POTRZEB - zginiesz. Jeżeli dbając o siebie olejesz pracę i dom - też nie zajedziesz daleko;) 

Ja ze znalezieniem recepty woziłam się kilkanaście lat - dużo się w tym czasie nauczyłam i wiele przeszłam kryzysów  - kiedy zaczynałam pracę zdalną i pracę ze sobą - wszystko było w powijakach i wiedza była rozproszona. Zresztą dalej taka jest.

 

Spędziłam lata na poszukiwaniach, eksperymentach na żywym organizmie moim i mojego syna (który po drodze dostał diagnozę ZA i ADHD), na obserwacji  i poznawaniu siebie, na terapiach wszelkiego rodzaju. 

Dlatego teraz, po ponad 10 latach kursów, podróży, odosobnień, studiów i certyfikacji , treningów i praktyki z klientami indywidualnymi i z grupami, w dziedzinach tak różnych jak dietetyka funkcjonalna, terapie (polarity, bioenergoterapia, biologia totalna), coaching, zarządzanie, metodyka treningu, medytacja - postanowiłam całą tę wiedzę zebrać w jednym miejscu - dla dziewczyn takich jak ty i ja, które poszukują siebie, chcą odzyskać życie jednocześnie mając satysfakcję z pracy i fajnych dzieciaków no i potrzebują wsparcia ciepłej i mądrej grupy fajnych babek z podobnymi wyzwaniami:)

Wszystko, co dostaniesz w Ciągu tych 5 dni jest Twoje, absolutnie za darmo. Po wyzwaniu będziesz miała możliwość nawiązania dłuższej współpracy, ale to zależy tylko od Ciebie.

Proszę Cię teraz tylko, żebyś się zapisała i włożyła kilka godzin czasu i trochę energii we wdrożenie tego co CI dam - to może zmienić Twoje życie!